بادام هندی خام دستچین

خرید بادام هندی خام دستچین

محصول جدید

1,162,000 تومان

  • 250 گرم
  • 500 گرم
  • 1 کیلوگرم
  • 2 کیلوگرم

- +

برچسب ها: رویال

 
اظلاعات بیشتر

درباره بادام هندی

بادام هندی میوه گرمسیربومی برزیل است. معمولا به عنوان آجیل درختی شناخته می شود. بادام هندی غنی از طیف وسیعی مواد مغذی شامل فیبر پروتئین منیزیم وغیره است. پروتئین و فیبر احساس سیری را افزایش می دهد. از این رو می تواند به کاهش وزن کمک کند.

برخی خواص بادام هندی

بادام هندی غنی از مواد مغذی و ترکیبات گیاهی مفید هستند. باعث می شوند غذاها به راحتی اضافه شوند.

مانند بیشتر آجیل ها ، بادام هندی نیز ممکن است به بهبود سلامت کلی شما کمک کند. آنها مزایایی مانند کاهش وزن ، کنترل بهتر قند خون و قلب سالم دارند.

این آجیل سرشار از چربی های اشباع نشده است. مصرف آن با کاهش بیماری های قلبی همراه است. بادام هندی حاوی مس، ماده معدنی برای تولید انرژی است.رشد سالم مغز و سیستم ایمنی قوی  را به همراه دارد. بادام هندی  مواد غذایی مهم برای سلامت استخوان ها را تامین می کند

خواص آنتی اکسیدانی بادام هندی

بادام هندی از آجیل های آنتی اکسیدانی هستند .آنتی اکسیدان ها ترکیبات گیاهی مفیدی هستند که با خنثی سازی رادیکال های آزاد بدن شما را سالم نگه می دارد.این ویژگی به کاهش اتهابات بدن کمک می کند.بادام هندی سرشار از کاروتنوئیدها و پلی فنول ها است. این دو دسته آنتی اکسیدان، بدن را درمقابل بیماری ها محافظت می کند.

عوارض مصرف بی رویه

مانند سایر خوراکی ها، مصرف بیش از اندازه بادام هندی مشکلاتی برای بدن ایجاد می کند. ممکن است در بعضی افراد باعث بروز حساسیت و آلرژی شود.

7 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: