شیرینی و تنقلات 

در هر صفحه
نمایش 1 - 20 از 33 محصول
نمایش 1 - 20 از 33 محصول

یکی از خوراکی که به عنوان میان وعده به مصرف می رسد، تنقلات می باشد. خرید تنقلات در بین انواع آجیل ها، خشکبارها، میوه های خشک، بستنی ها، شیرینی جات و ترشی جات صورت می گیرد که در همه آنها باید کیفیت و سلامت حرف اول را برند.

خرید تنقلات

فروشگاه های مختلفی در سطح شهر وجود دارد که می توان تنقلات سالم را از آن تهیه کرد. تنقلات به طور کلی به موادی گفته می شود که هنگام گرسنگی به عنوان میان وعده استفاده می شود. خرید تنقلات بسته به نوع موادی که تهیه میشود میتواند خریدی گران یا ارزان باشد. تنقلات می تواند از نوع آجیل و خشکبار، لبنیات مثل بستنی، شیرینی جات و مواد شور و ترش باشد. برای خرید تنقلات لازم نیست به داخل شهر رفت و مسافت طولانی را برای رسیدن به فروشگاه های بزرگ و استفاده از تخفیفات آنها پیمود. می توان برای تهیه مواد خود با فروشگاه معتبر از طریق اینترنت تماس گرفته و بسته های خود را از طریق اینترنتی تهیه نمود. البته که میزان و نوع موادی که هر کسی می خواهد تهیه کند، تعیین می کند برای خرید تنقلات از چه روشی اقدام شود. ممکن است شما مسافت زیادی را بپیمایید و بعد از بازدید از فروشگاه مد نظر، قیمت ها را منصفانه نمی بینید. یا اینکه مواد از کیفیت لازم برخوردار نبوده و متوجه شوید که هیچ ارزانی بی حکمت نیست. به جای صرف این انرژی و وقت می توانید از طریق سایت به بررسی مواد و قیمت آنها بپردازید سپس برای خرید تنقلات حضوری و یا غیر حضوری اقدام نمایید. شاید بخواهید برای خرید تنقلات خود تنها به یک مکان مراجعه کرده و محصولات خود را تهیه کنید. اما در واقع این امکان وجود نداشته باشد، و برای عید یا هر مهمانی مجبور باشید در ترافیک شهر وقت بسیاری را برای تهیه لیست مد نظر و خوراکی های لازم طی کنید. توصیه ما به شما برای جلوگیری از پیمودن مسافت های طولانی، مراجعه به سایت فروشگاه های معتبر ارائه دهنده آجیل و تنقلات و شیرینی جات است. با مراجعه به این مکان های مجازی، می توانید هر آنچه نیاز دارید را در دسته بندی ها، برندها و حجم های متفاوت مشاهده کرده و با ضمانت از راه دور تهیه کنید. زیرا فروشگاه های معتبر شناخته شده هرگز اعتبار خود را با ارائه جنس بی کیفیت لکه دار نمی کنند. به صورت یکجا می توانید، آجیل، شیرینی جات و میوه های خشک یا محصولات ترش و شیرین خود را سفارش داده و در این کمبود وقت قبل از مراسمات نظیر تولد، خودتان را از رفت و آمدهای بیش اندازه خلاص کنید.

انواع تنقلات سالم

تنقلات از جمله مواد خوراکی است که می تواند برای بدن مضر یا مفید باشد. با توجه به دسته هایی از مواد خوراکی که از آن خرید تنقلات خود را انجام می دهید، می توانید از مصرف آن سود یا زیان ببینید. تنقلات برای مصرف میان وعده صورت می گیرد. از کودکان تا بزرگسالان تنقلات را در طول روز مصرف می کنند. باید دقت کرد که برای مصرف کودکان تنقلات مقوی و سالم را مورد مصرف قرار داد. باید ذائقه کودکان را به تنقلات مناسب عادت داد. کودکان در حال رشد اگر بیشتر از مواد مغذی و خوراکی های مفید از تنقلات مسموم بیش از اندازه استفاده کنند می توانند در رشد سالم و تغذیه دچار مشکل و سو تغذیه شوند. استفاده از آجیل ها، خشکبار ها یا استفاده از شیرینی جات به اندازه لازم، باید در برنامه غذایی آنها گنجانده شود. لیست تنقلات بسیار گسترده است، و لازم نیست خانواده ها از هر کدام از اقلام آجیل و خشکبار به عنوان خرید تنقلات، هزینه کنند. بلکه می توان از آجیل های ارزان و مقوی در یک نوع تهیه کرد و آن را به مصرف رساند. لیست تنقلات را می توان به صورت زیر برشمرد:

  • آجیل : مغزهای گردو، بادام، فندق، پسته، بلوط و غیره
  • تخمه: تخمه کدو، هندوانه، آفتابگردان، ژاپنی و غیره
  • خشکبار: می توان به میوه های خشک، خرما، کشمش و نخودچی، مویز و غیره اشاره کرد
  • انواع بستنی ها
  • انواع پفک، بیسکویت ها یا کیک های آماده
  • شیرینی
  • لواشک، آلبالو خشکه ، آلوچه ترشی و غیره

با انتخاب یک فروشگاه جامع و کامل و معتبر می توانید به راحتی لیست تنقلات مصرفی خود را به صورت اینترنتی با قیمت مناسب تهیه نمایید.

راهنمای خرید تنقلات

همه افراد در بین غذا میان وعده مصرف می کنند که این میان وعده می تواند از میان میوه های تازه باشد یا خوردن دمنوش ها و شیرینی جات و خشکبار ها و به طور کلی تنقلات ها باشد. برای خرید تنقلات نکات و مواردی وجود دارد که به افراد توصیه می شود هنگام خرید تنقلات به این نکات و فاکتورها دقت نمایند. در میان انواع فروشگاه های مختلف که در سطح شهر قرار دارد، انواع تنقلات در کیفیت های متفاوت عرضه می شود. نکته های که هنگام خرید تنقلات باید بیش از همه به آن دقت شود، تاریخ انقضای موارد بسته بندی شده و کیفیت و تازگی موارد فله می باشد. آجیل ها و خشکبار ها که به صورت فله ارائه می شود می تواند دارای سم آفلاتوکسین، مخصوص آجیل باشد، که این مورد را آجیل های بسته بندی بهداشتی ندارد. ممکن است دارای بوی تند و زننده و کپک زدگی باشد که این ها همه نشان از کهنگی آجیل است که باید با بررسی دقیق آنها، نهایت دقت را به عمل آورد. در خرید تنقلات در دسته موارد ترش و شور، باید به میزان نمک آن و یا طبیعی یا مصنوعی بودن آن بسیار دقت کرد. خرید از ترش و شیرین های غیر بهداشتی که در آن از مواد مصنوعی به کار می رود اصلا توصیه نمی شود زیرا به شدت برای سلامتی و معده انسان مضر است.برای ایجاد ترشی مصنوعی به آنها اسید سیتریک یا رنگ مصنوعی اضافه می کنند که خود عامل سرطان و بیماری های گوارشی می باشد. به طور کلی خرید تنقلات برای هر کسی در هر سنی متفاوت است.  تنقلات برای کهنسالان باید بدون نمک و شکر باشد. برای کودکان باید مفید برای رشد بوده و افراد میانسال بدون بیماری خاص، مصرف آجیل به میزان لازم و متعادل با شوری و شیرینی به قاعده توصیه می شود.